Postaw Milion

to parodia teleturnieju Postaw na Milion

Oto krótkie zasady

  Wersja dla jednej drużyny (z banknotami):

 1. Drużyna otrzymuje na dobry początek po 1.000.000 (milion) punktów
 2. Drużyna pozostaje w grze dopóki ma na koncie punkty.
 3. Quiz składa się z 8 rund, w których będą prezentowane możliwe do wyboru odpowiedzi, a następnie pytanie.
 4. W każdej rundzie drużyna musi postawić wszystkie swoje punkty na jedną bądź więcej odpowiedzi, przy czym przynajmniej jedna odpowiedź musi pozostać pusta. Limit czasu wynosi 60 sekund.
 5. W rundach 1 do 4 na ekranie pojawią się cztery możliwe odpowiedzi, w rundach 5 - 7 pojawią się trzy możliwe odpowiedzi, natomiast w ostatniej rundzie finałowej pojawią się dwie odpowiedzi.
 6. Punkty postawione na odpowiedź nieprawidłową przepadają, natomiast punkty postawione na odpowiedź prawidłową pozostają na koncie drużyny.
 7. Drużyna wygrywa, jeżeli po ostatnim pytaniu, na jej koncie znajdują się jeszcze jakieś punkty.

  Wersja dla wielu drużyn (z pilotami):

 1. Dzielimy wszystkich gości na drużyny (najlepiej stoliki). Maksymalnie 200 drużyn (tyle posiadamy pilotów bezprzewodowych)
 2. Każda z drużyn otrzymuje na dobry początek po 1.000.000 (milion) punktów
 3. Quiz składa się z 15 rund, w których będą prezentowane możliwe do wyboru odpowiedzi, a następnie pytanie.
 4. W każdej rundzie drużyna po zobaczeniu odpowiedzi (pytanie pojawi się później) obstawia za ile punktów będzie grać.
 5. W rundach 1 do 8 na ekranie pojawią się cztery możliwe odpowiedzi, w rundach 9 - 14 pojawią się trzy możliwe odpowiedzi, natomiast w ostatniej rundzie finałowej pojawią się tylko dwie odpowiedzi.
 6. Punkty postawione na odpowiedź nieprawidłową przepadają, natomiast punkty postawione na odpowiedź prawidłową dodają się do konta drużyny.
 7. Wygrywa ta drużyna, która po 15 rundach będzie miała na koncie najwięcej punktów.

Atrakcje na eventy firmowe

Różnorodność i zabawa

Oferujemy szeroki wachlarz atrakcji na eventy firmowe, które dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Nasze atrakcje na eventy to między innymi gry zespołowe, konkursy i interaktywne zabawy. Dzięki nim każda impreza firmowa stanie się wyjątkowym wydarzeniem, które długo pozostanie w pamięci uczestników.

Atrakcje na imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe chwile

Planujesz specjalne wydarzenie? Nasze atrakcje na imprezy okolicznościowe to doskonały sposób na urozmaicenie każdej uroczystości. Proponujemy atrakcje na imprezy dla dorosłych, które dostosujemy do charakteru wydarzenia i oczekiwań gości. Niezależnie od okazji, nasze atrakcje zapewnią świetną zabawę i niezapomniane chwile.